Бензин

Показано 1–24 із 46

Яка олива краще для бензинового двигуна?

Будь-яка олива для бензинового двигуна і будь-якого іншого ДВС визначається двома описами: його в’язкістю і рівнем продуктивності. Для будь-якого двигуна підходяща в’язкість, яка буде використовуватися, залежить від самої низької температури запуску і найвищої температури навколишнього середовища і зазвичай може бути визначена з керівництва експлуатації автомобіля.

Виробник двигуна обов’язково зробить точні вказівки рекомендованих класів в’язкості моторної оливи для ймовірних температурних умов.

Вас може зацікавити моторна олива 0W/16, 0W/20, 0W/30.

Які функції виконує олива для двигуна внутрішнього згоряння?

Олива використовується для змащення поршнів, так як вони виштовхуються в камеру згоряння і повертаються в картер. Бензинові двигуни зазвичай обертаються з більшою швидкістю, ніж дизельні, але створюють менший тиск. Більш важкі моторні оливи для бензинових двигунів служать довше і можуть витримувати навантаження, створювану бензиновим двигуном.

Синтетичні оливи також можуть бути використані в бензиновому двигуні. Синтетична олива 5W-40 може використовуватися в більш нових двигунах з еквівалентними або кращими результатами, ніж звичайна олива 15W-40. Синтетичні оливи Eurolub дорожче, але забезпечують додатковий захист від зносу двигуна.

Чи можу я використовувати дизельне паливо в бензиновому двигуні?

  • motorni-olivi-dlya-benzinovih-dvigunivПроста відповідь: так, ви можете використовувати дизельну оливу в бензиновому двигуні, якщо дизельна олива відповідає відповідним специфікаціям і вимогам в’язкості вашого двигуна.
    Наприклад, якщо ваш бензиновий двигун вимагає моторної оливи, відповідного специфікації API SN, ви можете безпечно використовувати дизельне паливо з правильною в’язкістю, що відповідає специфікації API SN. Для типового застосування бензину дизельна олива не потрібна, і більш підходящим вибором є купити оливу для двигуна внутрішнього згоряння як по продуктивності, так і за вартістю.
  • Докладний відповідь: деякі власники модифікованих автомобілів з бензиновим двигуном воліють дизельні оливи своїм бензиновим аналогам.
    Багато хто вважає, що дизельні масла більш довговічні і здатні витримувати підвищену температуру потужного двигуна з турбонаддувом.

Інші схиляються до олив з більш високою в’язкістю для захисту від зносу, і іноді легше знайти дизельну оливу в’язкістю 40 або 50, ніж моторну оливу для бензинового ДВС. Інші виступають за підвищену миючу здатність дизельних олив.

Ще одна річ, оливи для дизельних двигунів містять пенообразователи, які є унікальними для цих типів двигунів. З огляду на, що моторні оливи з дизельним рейтингом мають більш високий рейтинг SAE і містять більше присадок, таких як піноутворювачі і миючі засоби, речі, які не потрібні бензинових двигунів, можна з упевненістю сказати, що ви ніколи не повинні додавати дизельне паливо в двигун внутрішнього згоряння.

Хоча ви можете використовувати дизельне масло в бензиновому двигуні за умови, що воно відповідає відповідним специфікаціям і вимогам до в’язкості, ця тема набагато ширше і краще все-таки використовувати моторні оливи для бензинових двигунів, призначені для вашого типу двигуна.

Доставка моторних масел по Україні

Eurolub пропонує не тільки доступні ціни на моторні масла, але і швидку доставку по всіх містах України. Ви можете замовити моторне масло за телефонами: +38 (097) 707-05-90, +38 (066) 101-05-90

Доставка масел здійснюється по всій Україні, включаючи: Дніпро, Київ, Харків, Одесу, Львів, Вінницю, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Херсон, Миколаїв і Полтаву.