Опис

Олива призначена для використання в двотактних двигунах з рідинним або повітряним охолодженням, з будь-яким робочим об’ємом, зі змішаною або роздільної системою змащення.

Відповідає специфікації:

API TC

Співвідношення суміші до 1: 50

Купити моторну оливу на мотоцикл EUROLUB 2 TZ mineralisch SELF MIX

Завдяки технологічному прогресу в сучасних двигунах роль моторних масел стала надзвичайно важливою. Крім того, ефективність і надійність EUROLUB 2 TZ mineralisch SELF MIX (моторна олива на мотоцикл) економлять час і гроші для всіх власників мотоциклів.

Кожен день потрібно стежити за тим, щоб ваш автомобіль працював безперебійно і не було непередбачених поломок. Важливо звести до мінімуму позапланові зупинки на технічне обслуговування, щоб забезпечити безперервність вашої діяльності і стримати працездатність автомобіля. У відповідь на ці потреби Eurolub розробила лінійку передових матеріалів для двигунів, які можуть знизити тертя, захистити від корозії і зносу, допомогти герметизувати і охолодити двигун, а також полегшити налаштування автомобіля.

Ціна на моторну оливу на мотоцикл EUROLUB 2 TZ mineralisch SELF MIX

Якими б не були вимоги до вашого мотоцикла, легко знайти потрібний товар, який допоможе вашому двигуну працювати з максимальною продуктивністю. Eurolub пропонує найвигідніші ціни на якісне німецьке масло в Україні. Ціни різняться в залежності від марки, літражу і специфіки масел.
Підберіть підходящу моторну оливу на мотоцикл в магазині автомастил Eurolub. Замовити  моторну оливу на мотоцикл EUROLUB 2 TZ mineralisch SELF MIX з доставкою в Київ, Дніпро, Харків, Одесу, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Миколаїв, Херсон, Вінницю, Полтаву та інші міста. Також Eurolub пропонує купити автомасла оптом – всі подробиці можна дізнатися у менеджера по телефону.

Додаткова інформація

Об'єм, л

, , ,

Тип двигуна

,

Тип оливи

Доставка оливи по Україні: Дніпро, Миколаїв, Житомир, Харків, Вінниця, Одеса, Полтава, Черкаси, Кривий Ріг, Суми, Івано-Франківськ, Хмельницький, Київ, Запоріжжя, Рівне, Херсон як і по всій Україні.