Audi

Відображаються усі з 20 результатів

Знайди свою оливу для Audi

Хочете знати, як дізнатися, яку оливу Audi використовує ваша модель? Рекомендації, характеристики, стандарти якості і вага в’язкості оливи Audi вказані в керівництві користувача. Якщо ви втратили керівництво по експлуатації і не можете визначити, який тип моторної оливи вам потрібно використовувати, ви можете звернутися до нашого онлайн-інструменту підбору оливи, виконавши пошук по марці та моделі автомобіля.
Наприклад, вам потрібно підібрати моторну оливу для Audi q5. Зробивши кілька простих кроків і вибравши потрібні вам характеристики, ви отримуєте відповідь на своє питання: моторна олива EUROLUB Ultra Hightec WIV ECO SAE 5W / 30. Ця олива спеціально розроблена для сучасних бензинових і дизельних автомобільних двигунів.

Можливо, вас зацікавить моторна олива для Daewoo, Citroen, Chrysler.

Як правильно обрати оливу для ауді?

Тип оливи, яке ви використовуєте для Audi, може істотно вплинути на продуктивність і надійність вашого автомобіля.
За словами Audi: «У всіх двигунах Audi завжди повинні використовуватися моторні оливи, що відповідають чинному стандарту якості олив Audi. Не допускається використання інших моторних олив. Це також відноситься до доливання моторної оливи між сервісами».
В даний час існує система допусків, спеціально розроблена експертами групи, що дозволяє вибрати якісну і відповідну оливу Audi. Дані рекомендації зазвичай розміщуються виробником у технічній документації, привласнюючи їм цифровий код.
Перед вибором моторної оливи спочатку потрібно перевірити, чи існує необхідний допуск на картриджі для змащення. Очевидно, що першочергово потрібно звернути увагу слід приділяти продуктам відомих європейських брендів, наприклад оливи від бренду Eurolub мають всі допуски моторних олив Ауді.

Які допуски розроблено для моторної оливи Ауді?

oliva-audiДвигун у вашій Audi представляє собою складну силову установку, для якої потрібна олива, відповідна точним специфікаціям. Вибір правильної оливи, а також регулярна заміна його і фільтрів з зазначеними факторами, допоможуть забезпечити правильне змащування двигуна вашого автомобіля. Олива повинна відповідати наступним стандартам якості Audi:

  • Більшість бензинових двигунів: стандарт олив Audi VW 502,00
  • B-Cycle і 3.0 Turbo (S4, S5, SQ5) бензинові двигуни: стандарт Audi VW 508.00
  • Дизельні двигуни: олива Audi стандарт VW 507.00
  • R8 GT і 2014+ R8 V10: олива стандарту Audi VW 501.01

Багато з продаваних сьогодні олив відповідають більш ніж одному стандарту якості, на додаток до того, що потрібно для вашого двигуна, це не вплине на його роботу. Оливи, що відповідають цим стандартам, допомагають двигуну вашого автомобіля працювати без збоїв і запобігають утворенню шкідливих відкладень, які з часом можуть призвести до дорогого ремонту.
У нашому інтернет-магазині підібрати і купити моторну оливу для вашого Audi легко і приємно. Звертайтеся!

Доставка моторних масел по Україні

Eurolub пропонує не тільки доступні ціни на моторні масла, але і швидку доставку по всіх містах України. Ви можете замовити моторне масло за телефонами: +38 (097) 707-05-90, +38 (066) 101-05-90

Доставка масел здійснюється по всій Україні, включаючи: Дніпро, Київ, Харків, Одесу, Львів, Вінницю, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Херсон, Миколаїв і Полтаву.