Опис

Розроблена спеціально для використання в центральних гідравлічних системах, системах рульового управління з гідропідсилювачем, приводах складних дахів, в гідро-пневматичних шасі і в амортизаторах. Оптимальне співвідношення в’язкості і температури гарантує безпечну експлуатацію при постійній високій температурі і чутливість при дуже низьких температурах.

Відповідає специфікації:

МВ 345.0

MAN М 3289

VW TL52 146

PSA S71 2710

Volvo STD 1273,36

DIN 51 524 /Т3

ISO 7308

Колір: зелений

Купити трансмісійну оливу EUROLUB CHF111ST

Завдяки технологічному прогресу в сучасних двигунах роль моторних масел стала надзвичайно важливою. Крім того, ефективність і надійність EUROLUB CHF111ST економлять час і гроші для всіх власників автомобілів.

Кожен день потрібно стежити за тим, щоб ваш автомобіль працював безперебійно і не було непередбачених поломок. Важливо звести до мінімуму позапланові зупинки на технічне обслуговування, щоб забезпечити безперервність вашої діяльності і стримати працездатність автомобіля. У відповідь на ці потреби Eurolub розробила лінійку передових матеріалів для двигунів, які можуть знизити тертя, захистити від корозії і зносу, допомогти герметизувати і охолодити двигун, а також полегшити налаштування автомобіля.

Ціна на трансмісійну оливу EUROLUB CHF111ST

Якими б не були вимоги до вашого автомобіля, легко знайти потрібний товар, який допоможе вашому двигуну працювати з максимальною продуктивністю. Eurolub пропонує найвигідніші ціни на якісне німецьке масло в Україні. Ціни різняться в залежності від марки, літражу і специфіки масел.
Підберіть підходящу трансмісійну оливу для своїх автомобілів в магазині автомастил Eurolub. Замовити трансмісійну оливу EUROLUB CHF111ST з доставкою в Київ, Дніпро, Харків, Одесу, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Миколаїв, Херсон, Вінницю, Полтаву та інші міста. Також Eurolub пропонує купити автомасла оптом – всі подробиці можна дізнатися у менеджера по телефону.

Додаткова інформація

Об'єм, л

, ,

Оливи модельний ряд

, ,

Доставка оливи по Україні: Дніпро, Миколаїв, Житомир, Харків, Вінниця, Одеса, Полтава, Черкаси, Кривий Ріг, Суми, Івано-Франківськ, Хмельницький, Київ, Запоріжжя, Рівне, Херсон як і по всій Україні.