Daewoo

Відображаються усі з 11 результатів

Рекомендація виробника по використанню оливи в двигунах Daewoo

Daewoo є одним з найбільш затребуваних і найвідоміших автомобілів. Модель була розроблена, щоб бути ідеальною для щоденного використання в місті, вона досить лаконічна, розумна, довговічна і доступна.

Виробник дає наступні рекомендації щодо того, яке масло daewoo використовувати. Відштовхуючись від погодних умов вашого клімату, варто заливати моторну оливу daewoo:

 • 5W-40
 • 10W-40
 • 15W-40.

Пам’ятайте, якість обраної оливи повинна відповідати рівням API SJ або ACEA A1 / A2 / A3.

Можливо, вас зацікавить: Синтетична, Напівсинтетична, Мінеральна олива.

Як вибрати оливу Деу?

У Eurolub ви знайдете вичерпну добірку олив, рідин і мастил Daewoo. З нашими продуктами заміна оливи daewoo перетвориться в приємну рутину, адже заливаючи високоякісні продукти німецького бренду Евролуб ми повністю впевнені в позитивному результаті ваших старань.

Eurolub подбав і випустив оливи daewoo які підходять під всі запити автолюбителів. Вибираючи в’язкість оливи, потрібно враховувати умов експлуатації і температуру. Орієнтуючись на перші цифри (5-10-15W) ви можете підібрати в’язкість оливи при низькій температурі, коли масляний насос може прокачувати систему і забезпечувати робочі деталі мастилом, щоб уникнути сухого тертя деталей одна об одну.

Щоб зробити вашу покупку легкою, ми розмістили всі продукти зручно і у відповідному розділі на веб-сайті, щоб ви могли знайти потрібний товар за кілька хвилин, а також знайшли всі необхідні деталі на сторінках продуктів – технічні характеристики, розділи відгуків клієнтів, зображення, загальні описи і т. д. З нами ви завжди зможете здійснювати мудрі покупки швидко і зручно.

Синтетика або напівсинтетика: що краще?

motorna-oliva-daewooДане питання мучить багатьох водіїв Деу. Адже повністю синтетична суміш часто стоїть досить дорого, а лити напівсинтетику іноді буває страшно. В даному питанні краще прислухатися до того, що говорить виробник з цього приводу. З цього приводу виробник говорить, що можна лити наступні оливи в daewoo:

 • мінеральне;
 • синтетичне;
 • напівсинтетичні суміші.

Особливої ​​різниці між вибором оливи немає, різниця полягає між мінералкою і синтетикою лише в структурі молекул, які синтезуються.

Також, синтетика має більший набір плюсів. Так синтетична олива:

 1. Зберігає властивості довше під час роботи.
 2. Більш стійке до високих і низьких температур, а також їх перепадів.
 3. Енергоефективне.
 4. Має підвищений захист ДВС від зносу.
 5. Відрізняється більш високою в’язкістю при мінусовій температурі.
 6. Більш тривалий термін служби.

Напівсинтетичні суміші знаходиться між мінеральними та синтетичними мастилами, як з точки зору властивостей, так і з точки зору співвідношення їх компонентів.

Якщо у вашому регіоні зимова температура до -25 градусів, використання синтетичних олив не рекомендується тільки через в’язкість при мінусовій температурі.

Не рекомендується використовувати синтетику в ДВС daewoo зі збільшеним пробігом, так як з’являється ризик втрати і протікання олив.

Доставка моторних масел по Україні

Eurolub пропонує не тільки доступні ціни на моторні масла, але і швидку доставку по всіх містах України. Ви можете замовити моторне масло за телефонами: +38 (097) 707-05-90, +38 (066) 101-05-90

Доставка масел здійснюється по всій Україні, включаючи: Дніпро, Київ, Харків, Одесу, Львів, Вінницю, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Херсон, Миколаїв і Полтаву.