Опис

Синтетична, високопродуктивна моторна олива, з низькою продуктивністю SAPS, розроблена на основі суміші високоякісних базових олив з спеціальним пакетом добавок, для використання в чотиритактних дизельних двигунах останніх моделей, що працюють в режимі високих навантажень. Характеризується наступними властивостями:

– відповідає або перевищує вимогу нинішнього рівня норм викидів;

– відмінні властивості холодного старту;

– відмінна стійкість до зсуву;

– поліпшена стійкість до окислення;

– дуже сильна дисперсія, тому відкладення та шлам знижені до мінімуму;

– відмінні властивості проти зносу, корозії та піноутворення.

Олива сприяє низькому рівню викидів вихлопних газів та утворенню однорідних частинок сажі, що позитивно впливає на термін експлуатації систем контролю викидів.

Олива відповідає останнім вимогам OEM-виробників Європи та Північній Америки, підходить для використання як на звичайних дорогах, так і в умовах грунтових доріг, по за шляхами.  Продукт має широкий вибір можливостей застосування, зокрема може застосовуватися в двигунах Євро 5 та Євро 6 із системою вихлопних газів SCR; двигунах Євро 3 і Євро 4 за наявності посилання автовиробника на відповідну специфікацію, якій відповідає олива.

При застосуванні дотримуйтесь відповідної специфікації оливи та інструкцій виробника транспортного засобу!

ACEA E9; API CK-4/SN; Cat ECF-3; Cummins CES 20086; Detroit Diesel 93K222; Deutz III-18 LA; Volvo VDS-4.5; Ford WSS M2C171-F1; Mack EOS-4.5; MAN M 3775; MB 228.31; MTU Type 2.1; IVECO 18-1804 CLASSE TFE; Renault VI RLD-3

Додаткова інформація

Об'єм, л

В'язкість оливи

Доставка оливи по Україні: Дніпро, Миколаїв, Житомир, Харків, Вінниця, Одеса, Полтава, Черкаси, Кривий Ріг, Суми, Івано-Франківськ, Хмельницький, Київ, Запоріжжя, Рівне, Херсон як і по всій Україні.