Опис

Гідравлічна олива на основі високоякісних селективних рафінатів, з речовинами для поліпшення стійкості до окислення і корозійного захисту. Має високий індекс в’язкості і містить присадки детергентів. Гідравлічна олива Eurolub HVLP – D 46 застосовується в розгалужених гідравлічних системах, може застосовуватися для очищаючого ефекту, тобто працювати як детергіруюча гідравлічна олія. Має дуже хорошими вязкостно-температурними характеристиками і деэмульгентными властивостями. Eurolub HVLP – D 46 застосовується як в гідравлічних системах виробничого устаткування, так і в гідравлічних системах вантажівок, вантажопідіймальних механізмах, будівельних машинах (екскаваторах, навантажувачах), а також в сільськогосподарській техніці.

Специфікації: ISO – VG 46; DIN 51 524/Частина 3

Купити гідравлічну оливу EUROLUB HVLP-D ISO-VG 46

Завдяки технологічному прогресу в сучасних двигунах роль моторних масел стала надзвичайно важливою. Крім того, ефективність і надійність EUROLUB HVLP-D ISO-VG 46 (гідравлічна олива) економлять час і гроші для всіх власників автомобілів.

Кожен день потрібно стежити за тим, щоб ваш автомобіль працював безперебійно і не було непередбачених поломок. Важливо звести до мінімуму позапланові зупинки на технічне обслуговування, щоб забезпечити безперервність вашої діяльності і стримати працездатність автомобіля. У відповідь на ці потреби Eurolub розробила лінійку передових матеріалів для двигунів, які можуть знизити тертя, захистити від корозії і зносу, допомогти герметизувати і охолодити двигун, а також полегшити налаштування автомобіля.

Ціна на гідравлічну оливу EUROLUB HVLP-D ISO-VG 46

Якими б не були вимоги до вашого автомобіля, легко знайти потрібний товар, який допоможе вашому двигуну працювати з максимальною продуктивністю. Eurolub пропонує найвигідніші ціни на якісне німецьке масло в Україні. Ціни різняться в залежності від марки, літражу і специфіки масел.
Підберіть підходящу гідравлічну оливу для своїх автомобілів в магазині автомастил Eurolub. Замовити гідравлічну оливу EUROLUB HVLP-D ISO-VG 46 з доставкою в Київ, Дніпро, Харків, Одесу, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Миколаїв, Херсон, Вінницю, Полтаву та інші міста. Також Eurolub пропонує купити автомасла оптом – всі подробиці можна дізнатися у менеджера по телефону.

Додаткова інформація

Об'єм, л

, , ,

Доставка оливи по Україні: Дніпро, Миколаїв, Житомир, Харків, Вінниця, Одеса, Полтава, Черкаси, Кривий Ріг, Суми, Івано-Франківськ, Хмельницький, Київ, Запоріжжя, Рівне, Херсон як і по всій Україні.