Опис

ECO RN 5W-30 – всесезонне моторне масло, створене на основі останніх досягнень технічного прогресу і технологій синтезу. Це економічне моторне масло підходить для сучасних бензинових і дизельних двигунів з турбонаддувом і без нього. Завдяки вмісту MID-SAPS цей продукт може використовуватися в автомобілях з сучасними трикомпонентними каталізаторами і фільтрами твердих частинок. Підходить для використання там, де потрібно специфікація Renault RN17. Повна зворотна сумісність з RN0700 і RN0710.

Купити моторна олива EUROLUB ECO RN 5W-30

Завдяки технологічному прогресу в сучасних двигунах роль моторних масел стала надзвичайно важливою. Крім того, ефективність і надійність моторного масла EUROLUB ECO RN 5W-30 економлять час і гроші для всіх власників автомобілів.

Кожен день потрібно стежити за тим, щоб ваш автомобіль працював безперебійно і не було непередбачених поломок. Важливо звести до мінімуму позапланові зупинки на технічне обслуговування, щоб забезпечити безперервність вашої діяльності і стримати працездатність автомобіля. У відповідь на ці потреби Eurolub розробила лінійку передових матеріалів для двигунів, які можуть знизити тертя, захистити від корозії і зносу, допомогти герметизувати і охолодити двигун, а також полегшити настройку автомобіля.

Ціна на моторна олива EUROLUB ECO RN 5W-30

Якими б не були вимоги до вашого автомобіля, легко знайти потрібний товар, який допоможе вашому двигуну працювати з максимальною продуктивністю. Eurolub пропонує найвигідніші ціни на якісне німецьке масло в Україні. Ціни різняться в залежності від марки, літражу і специфіки масел.
Підберіть відповідне масло для своїх автомобілів в магазині автомастил Eurolub. Замовити моторне масло EUROLUB ECO RN 5W-30 з доставкою в Київ, Дніпро, Харків, Одесу, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Миколаїв, Херсон, Вінницю, Полтаву та інші міста. Також Eurolub пропонує купити автомасла оптом – всі подробиці можна дізнатися у менеджера по телефону.

Додаткова інформація

Об'єм, л

, , , ,

Оливи модельний ряд

Тип двигуна

, ,

В'язкість оливи

Доставка оливи по Україні: Дніпро, Миколаїв, Житомир, Харків, Вінниця, Одеса, Полтава, Черкаси, Кривий Ріг, Суми, Івано-Франківськ, Хмельницький, Київ, Запоріжжя, Рівне, Херсон як і по всій Україні.