Мінеральна

Відображаються усі з 5 результатів

Що таке мінеральна олива?

Мінеральна моторна олива безпосередньо отримана з очищеної сирої нафти. В ході процесу видаляються природні забруднення і небажані вуглеводні. Однак мінеральні оливи товщі і повільно проходять через контур двигуна, що призводить до збільшення витрати палива.

Особливості мінеральних олив:

  • Мінеральні оливи ідеально підходять для старих моделей автомобілів;
  • Мінеральні оливи набагато дешевші;
  • Мінеральні оливи вимагають частої заміни оливи;
  • Якщо ваш виробник автомобілів рекомендує мінеральну оливу, використовуйте її для двигуна вашого автомобіля, не замислюючись.

Правильна моторна олива, яку ви повинні використовувати

mineralna-olivaВам потрібна звичайна моторна олива? У якийсь момент все моторні оливи були звичайними оливами, також відомими як мінеральні оливи. Звичайні оливи часто є найбільш економічним варіантом, оскільки вони вимагають набагато меншої кількості очищення і реінжинірингу, що може бути дорогим процесом. Багато виробників автомобілів як і раніше використовують звичайні моторні оливи, якщо вони відповідають останнім галузевим стандартам.

Важливо відзначити, що хоча звичайні моторні оливи ближче до натуральних олій, ніж до синтетичних або частково синтетичним, вони як і раніше містять важливі присадки, які допомагають знизити знос двигуна і поліпшити їх характеристики. Наприклад, в передових звичайних оливах, таких як мінеральна олива Eurolub 2 TZ mineralisch SELF MIX, ви знайдете присадки, здатні очищати існуючий мул в масляних каналах і запобігати утворенню нового мулу.

Можливо, вас зацікавить олива для 2 тактних двигунів, 4 тактних, Автохімія.

Керівництво по експлуатації вашого автомобіля підкаже вам правильну в’язкість масла, яка потрібна вашому двигуну. Також перевірте кришку масляного бачка на двигуні, вона іноді скаже вам, яку оливу вимагає ваш автомобіль. Якщо ви не впевнені, ви можете випробувати наш підбирач правильної оливи для вашого авто, спираючись на такі категорії, як марка і рік випуску вашого авто.

Величезний асортимент мінеральних автомобільних моторних олив по відмінним цінами

Мінеральна моторна олива – це те, з чого починалася моторна олива (в формі монордела), і вона дуже популярна, вона все ще може бути надзвичайно високої якості, проте через відсутність вдосконаленого змішування і базових олив в наші дні його зазвичай рекомендують для більш простих двигунів. Через це більш простого змішування і базового запасу його набагато простіше проводити, тому мінеральну оливу купити можна набагато дешевше синтетичного.

Мінеральна олива являє собою рідкий вазелін, що робить його ідеальним вибором для ряду застосувань. Мінеральна олива є одним з ряду недорогих побічних продуктів, одержуваних з нафти, і дешевше, ніж синтетичні оливи, завдяки більш простому процесу виробництва і змішування.

Чи не можете знайти те, що ви шукаєте, або потрібна допомога?

Мінеральну оливу купити у нас дуже просто! Завдяки ряду зручних фільтрів пошуку за різними параметрами. Знайти свою оливу також можна за допомогою консультантів, вони можуть допомогти знайти ще й мінеральну трансмісійну оливу. Звертайтеся до команди Eurolub!

Доставка моторних масел по Україні

Eurolub пропонує не тільки доступні ціни на моторні масла, але і швидку доставку по всіх містах України. Ви можете замовити моторне масло за телефонами: +38 (097) 707-05-90, +38 (066) 101-05-90

Доставка масел здійснюється по всій Україні, включаючи: Дніпро, Київ, Харків, Одесу, Львів, Вінницю, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Херсон, Миколаїв і Полтаву.