10W/40

Відображаються усі з 14 результатів

Коли використовувати оливу 10w 40?

При підборі оливи постійно необхідно застосовувати номінальні дані, відмічені виробником мотора, для того щоб гарантувати відповідне мастило абсолютно всіх внутрішніх частин. Велика частина виробників надають спектр вязкостей, які можливо застосовувати. Це дозволяє підібрати оливу, що найкращим способом відповідає вашим обставинам керування автотранспортним засобом.

Використання оливи 10w 40 в літній сезон може направити оливу на прилипання до внутрішніх складових при значних температурних впливів, уникаючи зносу від контакту метал-метал серед рухомими елементами.

Вас, може зацікавити, моторна олива на: Вантажний автомобіль, Легковий автомобіль, Мотоцикл.

Автомобілі з великим пробігом

У минулому було типовою практикою переходити в оливу з найбільш високою в’язкістю згідно міру старіння мотора, наприклад, з вживанням оливи 20w50 замість оливи 10w 40, рекомендованої виробником. Тому що масляні канали зношуються через тертя, або розширюються; перехід на найбільш щільну оливу допомагає масляному насосу проштовхнути через них мастило, забезпечуючи абсолютне змащення.

Але в нинішніх двигунах це далеко не найкраща думка.

Покращення в механічній обробці, хімії оливи і фільтрації оливи означають, що ці масляні канали залишаються незмінними протягом всього терміну служби двигуна. Велика частина спалювання оливи відбувається не від збільшення зазорів між компонентами, а від старіння ущільнень. Використання оливи з більш високою в’язкістю збільшує навантаження на масляний насос і навіть може перешкоджати адекватної циркуляції оливи по всьому двигуну. Виробники олив розробили оливи з великим пробігом, щоб допомогти вирішити проблеми з ущільненнями в сучасних двигунах, зберігаючи при цьому ті ж самі характеристики олив, для яких був розроблений двигун.

motorna-oliva-10w-40Переваги та потенційні вигоди:

  • Відмінне загальне мастило і захист від зносу.
  • Перевершує наші звичайні оливи з великим пробігом;
  • Запатентована протизносна присадка;
  • Допомагає захистити важливі деталі двигуна в двигунах з великим пробігом;
  • Ущільнення деталей кондиціонера;
  • Допомагає запобігти витоку.

Олива моторна 10w 40 ціна якості

Для ще більш ефективного захисту при запуску використовуйте синтетичну оливу моторну 40, замість звичайного 10W-40. Синтетична олива 10W-40 тече легко і при цьому зберігає достатню в’язкість, щоб захистити спідниці поршня і підшипники, коли він нагрівається. Покращена температурна стабільність синтетичних матеріалів робить їх кращим вибором для гоночних двигунів і серйозних високопродуктивних двигунів. Двигуни, які працюють при високих температурах оливи, вимагають мастило з більш високою в’язкістю.

Доставка моторних масел по Україні

Eurolub пропонує не тільки доступні ціни на моторні масла, але і швидку доставку по всіх містах України. Ви можете замовити моторне масло за телефонами: +38 (097) 707-05-90, +38 (066) 101-05-90

Доставка масел здійснюється по всій Україні, включаючи: Дніпро, Київ, Харків, Одесу, Львів, Вінницю, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Херсон, Миколаїв і Полтаву.