Опис

Високоефективне моторне масло на основі базових масел. Розроблено спеціально для використання в 4-тактних мотоциклах з мокрим зчепленням в масляній ванні. Його виключно високий рівень ефективності досягається за рахунок взаємодії цього спеціального складу базового масла і передових присадок. Відмінні характеристики зчеплення; відповідає найсуворішим вимогам JASO MA2. Високий рівень захисту від окислення за рахунок спеціально підібраних базових масел і спеціальних присадок.

Купити моторну оливу EUROLUB 4TZ PREMIUM 10W-40

Завдяки технологічному прогресу в сучасних двигунах роль моторних масел стала надзвичайно важливою. Крім того, ефективність і надійність моторного масла EUROLUB 4TZ PREMIUM 10W-40 економлять час і гроші для всіх власників автомобілів.

Кожен день потрібно стежити за тим, щоб ваш автомобіль працював безперебійно і не було непередбачених поломок. Важливо звести до мінімуму позапланові зупинки на технічне обслуговування, щоб забезпечити безперервність вашої діяльності і стримати працездатність автомобіля. У відповідь на ці потреби Eurolub розробила лінійку передових матеріалів для двигунів, які можуть знизити тертя, захистити від корозії і зносу, допомогти герметизувати і охолодити двигун, а також полегшити настройку автомобіля.

Ціна на моторну оливу EUROLUB 4TZ PREMIUM 10W-40

Якими б не були вимоги до вашого автомобіля, легко знайти потрібний товар, який допоможе вашому двигуну працювати з максимальною продуктивністю. Eurolub пропонує найвигідніші ціни на якісне німецьке масло в Україні. Ціни різняться в залежності від марки, літражу і специфіки масел.
Підберіть відповідне масло для своїх мотоциклів в магазині автомастил Eurolub. Замовити моторне масло EUROLUB 4TZ PREMIUM 10W-40 з доставкою в Київ, Дніпро, Харків, Одесу, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Миколаїв, Херсон, Вінницю, Полтаву та інші міста. Також Eurolub пропонує купити автомасла оптом – всі подробиці можна дізнатися у менеджера по телефону.

Додаткова інформація

Об'єм, л

, , , ,

В'язкість оливи

Тип двигуна

,

Доставка оливи по Україні: Дніпро, Миколаїв, Житомир, Харків, Вінниця, Одеса, Полтава, Черкаси, Кривий Ріг, Суми, Івано-Франківськ, Хмельницький, Київ, Запоріжжя, Рівне, Херсон як і по всій Україні.